Partner
Poradnika

Asus ZenBook Flip 13 OLED (UX363)

Większość laptopów ma zbliżoną do siebie konstrukcję, ale są wyjątki takie jak Asus ZenBook Flip 13 OLED (UX363) z 13-calowym wyświetlaczem, który można odchylić o 360 stopni dzięki zawiasowi ErgoLift. Co ciekawe, mamy tutaj do czynienia z panelem typu OLED, który zapewnia niezwykle wysoki kontrast oraz kruczoczarną czerń. Dzięki temu notebook można wykorzystać do sporządzania odręcznych notatek za pomocą rysika, w czym pomaga niska waga wynosząca jedynie 1,3 kg. Jeśli chodzi o czas pracy na jednym ładowaniu, to wynosi on do 14 godz.

zobacz produkt

Sennheiser MKE 400
Mobile Kit

Smartfon już jest? To super, teraz pora na przydatne akcesoria! Sennheiser przygotował cały zestaw, który ucieszy osoby planujące karierę vlogera lub streamera. Składają się na niego mikrofon kierunkowy MKE 400 z osłoną przeciwwietrzną, wykonany z litego aluminium uchwyt do smartfona marki Sennheiser oraz miniaturowy statyw Manfrotto PIXI z głowicą kulową i blokadą. Dzięki temu można tworzyć profesjonalne treści na YouTube’a, Instagrama, TikToka oraz wszystkie inne popularne wśród młodzieży platformy.

zobacz produkt

MSI GE76 Raider 11UX

Dla osób, które chciałyby sobie pograć po pracy, dobrym wyborem będzie MSI GE76 Raider z procesorem Intel Core i9 11. generacji. Układy graficzne Nvidia GeForce z serii 30 zapewniają ogromny zapas mocy, który poradzi sobie zarówno z oprogramowaniem do projektowania, jak i z grami wideo, w czym pomoże wydajne chłodzenie. Do tego dochodzi matryca ze świetnym odwzorowaniem kolorów, a Wi-Fi 6e zapewnia bardzo szybkie i stabline połączenie z siecią bezprzewodową — zarówno w domu, jak i poza nim. Charakteru dodaje mu oświetlenie z przodu nazywane Mystic Light.

zobacz produkt

TP-Link Deco X20

W wypadku gdyby w tym roku ponownie zaskoczyła nas praca i nauka zdalna, warto zadbać nie tylko o łącze o dobrych parametrach, ale również o sprzęt sieciowy, który sprosta wymaganiom całej rodziny. W przypadku osób, które potrzebują pokryć zasięgiem cały dom, dobrym pomysłem może okazać się system typu Mesh taki jak TP-Link Deco X20 sprzedawany w dwupaku lub trójpaku. Urządzenie obsługuje płynne przełączanie się nawet 150 urządzeń w ramach sieci Wi-Fi 6 przy minimalnych opóźnieniach na powierzchni do 540 m2.

zobacz produkt

LG OLED A1 65” (2021)

W roku szkolnym skupiamy się na nauce, ale nie samą edukacją żyje młody człowiek i jego bliscy. Zwłaszcza zimą, gdy aura nie zachęca do wychodzenia z domu, dobrze jest mieć dostęp do dużego telewizora z doskonałej jakości ekranem, który sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, jak i w grach wideo. Właśnie takim modelem jest tegoroczny LG OLED A1 65”, a rodziny, które zdecydują się na jego zakup, będą mogły poczuć się niczym w kinie za sprawą szerokiego zakresu barw, głębokiej czerni oraz nieskończonego kontrastu, a także obsługi trybu HDR w standardzie Dolby Vision.

zobacz produkt
wróć na stronę główną